Enerjisa Mobil

Yardımcı Araçlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 36.2 MB
  • Version 1.0.4
  • Dil Türkçe
  • Firma Enerjisa
Enerjisa mobil uygulaması ile artık elektrikle ilgili işlemlerinizi gerçekleştirmek çok daha kolay.

Elektrik aboneliğiniz ve faturalarınız ile ilgili işlemlerinizi uzaktan, hızlıca yapabileceğiniz ve planlı kesintilerden haberdar olabileceğiniz Enerjisa Mobil uygulamasına sahip olarak hayatınızı kolaylaştıracak çözümler elde edebilirsiniz. Üstelik bunun yanı sıra Enerjini Koru hareketi ile eviniz ve iş yerinizde kolayca uygulayabileceğiniz tasarruf önerileri sayesinde hem faturanıza hem de gelecek nesillere fayda sağlayabilirsiniz.

Enerjisa'nın sizlere sunmuş olduğu hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız Enerjisa Mobil uygulamasını cep telefonunuza indirmeniz gerekiyor. Tesisatlarınıza ait geçmiş tüketim bilgilerinizi karşılaştırıp enerjinizi verimli kullanmaya yönelik öneriler sunan Enerjisa Mobil uygulaması ile sizde daha tasarruflu hareket edebilirsiniz.

Her hangi bir problemde size en yakın Enerjisa Müşteri Hizmetleri Merkezimizden randevu alabilir, sıra beklemeksizin işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Sizler için hazırlanan Taşınma ve Abonelik adımları ile müşteri hizmetleri merkezlerimize gitmeden önce gerekli tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Uygulama üzerinden aylık 500 TL'ye kadar olan ödemelerinizi kredi kartı ile işlem ücreti olmadan güvenle ödeyebilir veya diğer ödeme kanallarımız ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Tesisatlarınıza yakın bölgelerde planlı kesinti varsa hızlıca görüntüleyebilir veya farklı bölgelerde yer alan planlı elektrik kesintileri ile ilgili bilgi alabilirsiniz.


Daha Fazla Göster
Enerjisa Mobil indir
DİĞER SÜRÜMLER